TOP 3 firmy wykonujące banery w Krakowie

Baner reklamowy to jedna z najtańszych a jednocześnie efektywnych form promocji dostępnych na rynku. Billboard – widoczny przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – umieszczony w odpowiednim miejscu np. przy ważnej arterii komunikacyjnej jak Aleje Trzech Wieszczów, w centrum miasta czy innym miejscu odwiedzanym przez tłumy ludzi dotrze do wielu potencjalnych klientów.

Jest to również bardzo uniwersalna forma reklamy – baner reklamowy może mieć rozmiar od kilku do kilkudziesięciu metrów kwadratowych, może zostać zamontowany praktycznie na każdej powierzchni – elewacji budynku, stelażach tablic reklamowych, ogrodzeniach czy pojazdach.

PSP Studio

Rodzaje banerów znajdujących się w ofercie PSP Studio:

Jedną z firm wykonujących banery reklamowe na terenie Krakowa jest Agencja Reklamowa PSP Studio. Przedsiębiorstwo oferuje wykonanie banerów oczkowych, których głównymi zaletami jest niska cena oraz możliwość montażu w różnych miejscach.

  • Banery standardowe.
  • Banery standard błysk.
  • Banery powlekane premium – bardziej wytrzymałe od standardowych banerów, przeznaczone do długotrwałej ekspozycji.
  • Banery odblaskowe (pryzmatyczne) – stosowane w celu zapewnienia 24 godzinnej ekspozycji bez montowania dodatkowego oświetlenia.
  • Siatki Mesh z przeplotem – lekki materiał przeznaczony do wykonywania banerów o dużych rozmiarach stosowany m.in. do reklam na ścianach dźwiękowych podczas imprez masowych.

EXPOSYSTEM

Agencja reklamowa Exposystem zajmuje się wielkoformatowym drukiem solventowym oraz drukiem UV odpornym na promieniowanie UV oraz czynniki atmosferyczne jak opady czy wiatr.

Materiały, na których Exposystem wykonuje banery to:

  • Frontlit – banner jednostronny, podświetlany od przodu, przeznaczony na ściany.
  • Backlit – banner do podświetleń, kasetonów, materiał po zadruku pełni funkcję nośnika reklamy podświetlanej z tyłu.
  • Mesh – banner o strukturze siatki – lekki, umożliwia przepływ powietrza, stosowany na elewacje budynków, rusztowania.
  • Lock-out – banner do produkcji reklam dwustronnych posiada czarną przekładkę w środku, która uniemożliwia przebicie aplikacji na drugą stronę.
  • Canvas – tkanina do druku (o fakturze płótna – efekt zbliżony do obrazu olejnego) do zastosowań wewnętrznych, np.: targi, wystawy.

EDEX

Edex to firma działająca od 1992 roku zajmująca się projektowaniem oraz wykonawstwem reklam różnego typu takich jak banery plandeki, plansze typu PCV, plexi oraz podłożach z blachy. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji plandek reklamowych – zsuwanych dachów oraz boków – na samochody ciężarowe oraz przyczepy.

Firma Edex tworzy swoje produkty wyłącznie z materiałów najwyższej jakości firm Mehler oraz Ferrari, przez co gwarantuje długą żywotność oraz wytrzymałość banerów.

Dzięki banerom na pojazdach Twoja firma będzie mieć zapewnioną promocję wszędzie, gdzie znajdą się Twoje samochody, przez co reklama zostanie zauważona przez ogromną liczbę osób, które mogą się w ten sposób zainteresować działalnością Twojej firmy.