Tablice reklamowe kraków – cennik

O tym jak ważna jest reklama wie każdy. Jest to istotne zarówno dla przedsiębiorców, jak i konsumentów. Wysoka jakość poszczególnych usług czy produktów nie wystarczy – najważniejszą częścią sprzedaży i dotarcia do jak najszerszego grona ludzi jest odpowiednia promocja. Tablice reklamowe są szczególnym nośnikiem informacji – zamieszczone w miejscach publicznych poddane są nieustannemu, ciągłemu wzrokowi odbiorców. Wśród nich może znajdować się potencjalny klient, dlatego korzystanie z tej formy jest popularne i skuteczne.

TABLICE REKLAMOWE KRAKÓW – CENNIK

Wydrukowanie grafiki na tablicy reklamowej w Krakowie ma różne ceny. Są one uzależnione od rozmiaru powierzchni reklamowej. Na przykład:

  • Koszt reklamy o szerokości 4,5 m x 1,5 m wynosi ponad 1000 zł
  • Mniejsze pole – 3,5 m x 1,5 m to praktyka między 800 a 900 zł
  • Mała powierzchnia o wymiarach 1,5 m x 1 m lub wydruk w kwadracie 1,5 m x 1,5 m – od 300 do 500 zł

Podane orientacyjne koszty są wygenerowane dla reklamy jednostronnej. W przypadku drukowania dwustronnego trzeba doliczyć koszt w wysokości 100-500 zł. Jest to zazwyczaj 1/3 pierwszej ceny. Dodatkowe finanse trzeba przeznaczyć także na laminat – jeśli klient zauważa taką konieczność. Przy najmniejszej reklamie będzie on kosztował około 50 zł dla dwóch stron, przy największej między 150-200 zł.

WYSOKA JAKOŚĆ – CZYLI JAKA?

Tablice reklamowe powinny charakteryzować się przede wszystkim wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Wytrzymałość zależy od wielu czynników – zarówno od użycia papieru, jak i metody wydruku. Popularnym, często stosowanym rozwiązaniem jest używanie folii ploterowych, przydatne zwłaszcza przy prostym materiale reklamowym (np. samym napisie). Zapobieganie ścieraniu się, blaknięciu czy rozpadowi papieru jest podstawowym zadaniem twórców tablic, ale dla właściwego doboru i skorzystania z możliwości reklamy, trzeba mieć tego świadomość.

REKLAMA W KRAKOWIE – DOBRA INWESTYCJA

Kraków oferuje doskonałą produkcję materiałów reklamowych. Zamówienie szyldu czy baneru zdecydowanie poszerzy zasięg reprezentowanej oferty. Jeśli jesteśmy właścicielami mniejszych lub większych firm, warto zastanowić się nad najlepiej dostosowaną do nas formą reklamy i skorzystać z cennika tablic reklamowych. Skonsultowanie pomysłu ze specjalistą i dostosowanie projektu do miejsca może być bardzo pomocne. Kraków to miasto otwarte i przedsiębiorcze – promowanie w nim swoich produktów jest dobrą inwestycją nie tylko dla lokalnych klientów, ale również tych ogólnopolskich.

Agencją reklamową z Krakowa, która wykona dla Ciebie projekt graficzny i zajmie się przygotowaniem tablicy reklamowej jest PSP Studio. Sprawdź jej ofertę!