Stara… Nowa Szafa

Stara… nowa szafa to sklep internetowy, który posiada w swojej ofercie różnego rodzaju produkty wykonane głównie z filcu. Produkty wykonane z tego materiału są nie tylko wysokiej jakości, ale także każda osoba, która posiada produkty z tego materiału może wyróżniać się z tłumu innych osób oraz pokazać swój inny niepowtarzalny styl.

Stara nowa szafa to idealne rozwiązanie dla miłośników zwierząt, gdyż wiele produktów posiada nadrukowane motywy zwierzęce. Znajdziemy tam także produkty, które wykonane są z nadrukami artystycznymi oraz w tym sklepie znajdziesz produkty, które są wykonane w sposób tradycyjny bez żadnych dodatkowych wzorów czy też ozdób.

Co takiego znajdziemy w starej nowej szafie?

Przede wszystkim możemy tutaj zamówić wiele różnych toreb filcowych, które mogą nam służyć w codziennych zakupach lub być prezentem urodzinowym. Torebki to nieodłączny element każdej kobiety. Mając dużą torebkę, która pomieści wiele rzeczy możemy do niej zmieścić praktycznie wszystko co tylko potrzebujemy.

Torby filcowe, jakie znajdziemy to:

  • Torby Filcowe City
  • Torby Filcowe Nesi
  • Torby Filcowe Funky
  • Torby Filcowe Swing
  • Torby Filcowe Polo
  • Torby Filcowe Twist
  • Torby Filcowe Pop
  • Torby Filcowe – Różne
  • Torby filcowe City Antracyt
  • Komplety filcowe

Dla kobiet, które uwielbiają minimalizm i potrzebują mniejszej torebki zostały stworzone torebki filcowe Fit. Są wykonane z tego samego materiału, ale są mniejsze, więc idealnie nadają się do wyjścia na szybki, krótki spacer na plażę czy też nawet na siłownię.

Innym rodzajem toreb są torby płócienne. Oprócz torebek płóciennych możemy spotkać także worek na plecy, nerkę filcową czy też nawet kalosze.

Sklep posiada także różnego rodzaju akcesoria takie jak: saszetka, organizer, etui na okulary, portfelik, kosmetyczka, notes, piórnik oraz pojemniki i pudełka.

Filcowe dekoracje domowe

Dodatkowo możemy w starej nowej szafie zamówić różne obrazy: drewniane, kanwas, w ramię oraz tryptyki.

Dla miłośników dekoracji domowej sklep wprowadził różne produkty, które często tworzone są ręcznie. Znajdziemy tutaj dekoracje ścienne, figurki, lampiony, sztuczne rośliny, ramki, obrazy, zawieszki, wieszaki, zegary, tace czy też zastawę stołową.

Ostatnimi produktami, które są dostępne w starej i nowej szafie są kosmetyki naturalne. Mamy tutaj do wyboru kosmetyki do twarzy, do ciała, do włosów oraz do higieny.

Dla bardziej wymagających klientów powstały produkty innowacyjne takie jak: kule antyalergiczne do prania, płyn do mycia naczyń, gąbka naturalna, peelingująca oraz pilniki do paznokci.

Kontakt

Stara… Nowa szafa
Adres: ul. Wilsona 58/44 33-100 Tarnów
Telefon: +48 696 135 076
E-mail: [email protected]
Zapraszamy do kontaktu!