Psi fryzjer Kraków

Barbara Białczyk jest doświadczoną psią fryzjerką oraz specjalistką do spraw pielęgnacji psów, działającą na terenie Krakowa oraz okolic. Na terenie całego miasta oferuje darmowy dojazd do klienta.

Oferuje swoim klientom przede wszystkim:

  • Wyczesywanie oraz trymowanie psów – które pozwala na utrzymanie sierści psa w odpowiedniej kondycji oraz utrzymanie porządku w domu i całym otoczeniu
  • Strzyżenie psów – czyli skracanie włosów do preferowanej długości oraz w wybranym stylu
  • Kąpiele – z profesjonalnymi i indywidualnie dobranymi szamponami oraz odżywkami
  • Pielęgnacja oczu i uszu, łap oraz zębów
  • Usuwanie insektów ze skóry – czyli pcheł, kleszczy czy roztoczy

Inż. Barbara Białczyk oferuje również rozmaite szkolenia z zakresu pielęgnacji oraz utrzymania relacji pomiędzy psem a człowiekiem. Ale oferuje usługi nie tylko osobom już posiadającą czworonogi, ale także dopiero się nad tym zastanawiającym. Proponuje na przykład konsultacje i pomoc w doborze rasy psa, tak by idealnie pasował do charakteru oraz upodobań właściciela. Barbara Białczyk jest dyplomowanym zootechnikiem, technikiem weterynarii oraz certyfikowanym psim groomerem. Zajmuje się strzyżeniem, pielęgnacją oraz szkoleniami psów od 2010 roku i sama jest właścicielką labradora o imieniu Harry.

Inne usługi, oferowane przez Barbara Białczyk to między innymi czipowanie psów, podawanie odpowiednio przepisanych leków, zakładanie opatrunków oraz opiekę po oraz przed zabiegami chirurgicznymi. W ofercie znajduje się także akupresura, czyli specjalnie opracowany masaż, który zmniejsza bóle u psa, zwiększa jego swobodę ruchów oraz elastyczność mięśni. Taki masaż jest często elementem terapii u psów. 

Podstawowe strzyżenie psów

Podstawowe strzyżenie psa małego, średniego oraz mini – czyli na przykład Yorka, Jamnika, Maltańczyka, Shih Tzu, Pudla czy też Labradora kosztuje od 60 złotych. Koszt strzyżenia dużych ras – takich jak Berneńczyk, Nowofunland, Bernardyn czy Husky to natomiast 100 złotych. Podobnie kształtują się też ceny trymowania. Cena za kąpiel, rozczesywanie oraz suszenie to natomiast minimum 40 złotych, a ras dużych – od 90. Podstawowe szkolenie kosztuje od 50 złotych za godzinę, jeśli chodzi szkolenia obronne to ceny ustalane są indywidualnie. Cena akupresury to 60 złotych, a porada w doborze rasy dla przyszłych właścicieli – 100 złotych. Profesjonalne przewozy psów są natomiast zawsze indywidualnie wyceniane. Do każdej usługi Barbara Białczyk oferuje gratisowe czyszczenie uszu i oczu, a także obcinanie pazurków.

Dojazdy poza granice Krakowa również są zawsze indywidualnie ustalane. Wizytę inż. Barbary Białczyk można umówić poprzez wysłanie maila na adres [email protected]Można także zarezerwować wizytę przez telefon – dzwoniąc na numer +48 797 780 450. Szczegółową ofertę można również znaleźć na stronie internetowej https://psifryzjerkrakow.pl.

Strzyżenie oraz odpowiednie utrzymanie psa jest nie tylko bardzo ważne ze względów estetycznych, ale wpływa też na komfort jego oraz wszystkich w otoczeniu. Warto więc zaufać profesjonalistce w tym zakresie.