Projektowanie i zakładanie ogrodów Kraków

Ponadczasowe Ogrody to grupa profesjonalistów i ludzi z pasją, którzy zajmują się od roku 2008 projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Przez lata zdobyte wiedza i doświadczenie, umożliwiają wykonywanie oryginalnych projektów, które spotykają się z uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów.

Czym zajmują się Ponadczasowe Ogrody?

Firma świadczy usługi ogrodnicze na terenie południowej części Polski (m.in. Kraków, Wadowice, Wieliczka) w zakresie:

  • projektowania ogrodów każdy projekt uwzględnia potrzeby i oczekiwania klienta i powiązany jest z analizą otoczenia oraz inwentaryzacją zieleni, która już w ogrodzie jest obecna. Każde proponowane rozwiązanie jest omawiane z klientem w celu wprowadzenia korekt już na etapie prac przygotowawczych. Kompletny projekt obejmuje: rzut poziomy, spis ilościowy i rodzajowy roślinności, wycenę całości prac, wizualizację)
  • zakładanie ogrodów – prace wykonawcze odbywają się na podstawie projektu Ponadczasowych Ogrodów, lub posiadanego przez klienta. Przystąpienie do prac założenia ogrodu następuje wraz z ustaleniem ostatecznego zakresu i terminu wykonania prac
  • zakładanie trawników – przed ułożeniem trawnika z siewu, rolki lub metodą hydrosiewu, przygotowywane jest podłoże odpowiednio do gatunku trawy)
  • regeneracja trawników
  • montaż systemów nawadniających
  • karczowanie, czyszczenia działek i posesji

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Ponadczasowymi Ogrodami?

Mając na uwadze, że ogród jest oazą spokoju każdego domu, miejscem wypoczynku i regeneracji w przyjemnym otoczeniu, Ponadczasowe Ogrody przykładają szczególną uwagę do etapu projektowania. Tylko bowiem dobrze opracowany plan aranżacji ogrodu, umożliwia jego urządzenie zgodnie z pierwotnym założeniem, stając się miejscem wytchnienie od codziennych obowiązków.

Ponadczasowe Ogrody tworzą zieloną przestrzeń domu, spójną z otoczeniem i łączącą funkcję estetyczną z funkcjonalnością. Współpraca z każdym klientem rozpoczyna się już na etapie omawiania jego potrzeb oraz oczekiwań i uwzględnia doradztwo w zakresie wyboru materiałów i elementów niezbędnych do realizacji projektu.

Jak można nawiązać współpracę z Ponadczasowymi Ogrodami?

Osoby zainteresowane współpracą z Ponadczasowymi Ogrodami mogą kontaktować się z firmą drogą elektroniczną, telefoniczną lub osobiście, w zależności od indywidualnych preferencji i możliwości.

Karolina Kucharska Ponadczasowe Ogrody
Adres: ul. Petrażyckiego 26A, 30-399 Kraków
Telefon: 697 605 296
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]