Pracownia brązownicza “Sacrum”

Religia od zawsze stanowiła ważny element w życiu każdego człowieka – ubogacała go duchowo, nadawała życiu sens, ale także i pozwalała pokonać trud życia codziennego oraz doczesnych problemów. Niezwykle ważnym elementem, szczególnie wiary katolickiej są różnego rodzaju naczynia liturgiczne, bez których to kapłan nie byłby w stanie odpowiednio przeprowadzić mszy świętej. Na szczęście między innymi dzięki miejscu, jakim jest pracownia brązownicza SACRUM kościoły nie tylko w Polsce są zaopatrywane w niezwykle ozdobne, wysokiej klasy naczynia, które potem z powodzeniem mogą być wykorzystywane do odprawiania nabożeństw.

Pracownia ta została założona w roku 1987, zaś tradycje w jej istnieniu, zawodzenie pracowników tejże pracowni sięgają nawet kilku pokoleń wstecz. Niezwykle bogate i wieloletnie doświadczenie w parze z wiadomościami przekazywanymi z ojca na syna są rzetelną gwarancją dobrej i fachowej roboty, która pozwala oferować najwyższej jakości wyroby i usługi tysiącom klientów.

Oferta pracowni Sacrum – sklepu z naczyniami liturgicznymi

Pracownia brązownicza Sacrum to niezwykle ciekawe przedsiębiorstwo, specjalizujące się w wykonawstwie i zdobnictwie różnego rodzaju naczyń mszalnych oraz liturgicznych. W ich asortymencie można znaleźć przepiękne monstrancje, wysublimowane kielichy mszalne, ale równie i niepospolite pateny, puszki na komunikanty, cudowne relikwiarze oraz kustodia, czy też gongi kościelne. Ponadto firma stara się zapewnić kompleksowe wyposażenie dla każdej świątyni, poprzez produkcję niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju, dzwonków i gongów kościelnych, kadzielnic, okuć, drzewców do baldachimów, sztandarów, ale także chorągwi i wiele innych przedmiotów, które mogą znaleźć zastosowanie w kościele.
W przypadku posiadania przez świątynię przedmiotów zniszczonych lub też zabytkowych, firma podejmuje się złoceń oraz ich renowacji w przypadku na przykład tabernakulum, lichtarzy, lamp, kinkietów oraz innych przedmiotów mosiężnych.

Kontakt z pracownią oraz jej atuty

Sklep firmy, jaką jest pracownia brązownicza Sacrum znajduje się w Krakowie, przy ulicy Kalwaryjskiej 3. Z przedsiębiorstwem można skontaktować się za pomocą numerów telefonicznych: +48 603 070 122 lub (12) 656-09-54 oraz poprzez adres email – [email protected] Bez dwóch zdań jest to niesamowite miejsce, w którym powstają jedne z najdoskonalszych na świecie przedmiotów użytku kościelnego. Niezależnie od budżetu, jakim dysponuje dana świątynia, za sprawą wieloletniego doświadczenia oraz solidnych i wprawnych pracowników tej firmy, na pewno znajdzie się coś odpowiedniego, aby wyposażyć dane miejsce kultu. Z usług tej pracowni skorzystały już tysiące zadowolonych klientów, których niezwykle pochlebne i pozytywne opinie licznie znajdują się w Internecie. Ogromnym atutem tejże pracowni jest fakt, że wszystkie zamówienia są realizowane pod dyktando klienta, dzięki czemu istnieje niemalże gwarancja zadowolenia. Jeśli poszukujesz odpowiednich przedmiotów do świątyni czy sanktuarium, to absolutnie nie możesz przejść obok oferty tej niesamowitej firmy.