Kancelaria Zemanek w Krakowie

Renomowana krakowska Kancelaria Zemanek oferuje pomoc adwokacką w zakresie zarówno prawa karnego, administracyjnego, pracy, rodzinnego, gospodarczego oraz cywilnego. 

Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Krakowa, przy ul. Feldmana, ale świadczy usługi również poza biurem, a także na terenie województwa małopolskiego. Domeną Kancelarii Zemanek jest nie tylko solidność, ale też indywidualne podejście do każdej sprawy i każdego klienta oraz pełna dyskrecja.

Grażyna Zemanek zajmuje się prawem od 2008 roku, a na listę Krakowskiej Izby Adwokackiej została wpisana na samym początku 2013 roku. Wcześniej jednak przeszła długą drogę przygotowania do zawodu, pod okiem znanych krakowskich mecenasów.

Poza pracą mecenasa, Grażyna Zemanek udziela również porad prawnych, na tematy w których się specjalizuje. Doświadczenie, zgromadzone podczas praktyki prawniczej w Krakowie sprawia, że jej porady są bardzo dostosowane do lokalnej specyfiki. Za swoją misję uważa również podnoszenie świadomości prawnej zarówno wśród mieszkańców Krakowa, jak i całego województwa Małopolskiego.

Kancelaria Zemanek zajmuje się między innymi takimi sprawami, jak na przykład:

  • ochrona podejrzanego o przestępstwo przed sądami różnych instancji
  • pomoc w sprawach z zakresu zatrzymania lub aresztowania i innych środków zapobiegawczych
  • opiniowanie i doradztwo przy różnego rodzaju umowach – w tym tych o pracę – oraz projektów regulaminów
  • reprezentowanie klientów w sprawach dotyczących dyskryminacji czy też mobbingu oraz tych związanych z wynagrodzeniami
  • sporządzanie odwołań
  • zakładanie oraz rejestracja spółek prawa handlowego
  • przekształcanie, nabywanie, łączenie oraz dzielenie spółek
  • reprezentowanie klientów w sprawach z zakresu gospodarki nieruchomościami czy też prawa budowlanego

Grażyna Zemanek może reprezentować także różne spółki i podmioty gospodarcze w negocjacjach czy też innych rozmowach biznesowych. Również w ofercie jest obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami oraz prawa podatkowego.

Do silnych atutów kancelarii należy więc bardzo szeroka oferta w różnych dziedzinach prawa. Ale kancelaria Grażyny Zemanek charakteryzuje się też fachowością, terminowością o profesjonalnym podejściem do każdej sprawy – niezależnie czy chodzi o zaopiniowanie umowy o pracę, przygotowanie rozwodu czy też przejście wielkiej spółki prawa handlowego.

Siedziba kancelarii mieści się przy ul. Feldmana 4/2 w Krakowie. Można się z nią skontaktować za pomocą e-maila – wysyłając wiadomość na adres [email protected] lub też telefonicznie – dzwoniąc na numer +48 600 817 405.

Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie internetowej kancelarii – https://kancelariazemanek.pl. Jest tam też blog Grażyny Zemanek, na którym można przeczytać ciekawe i aktualne wpisy o tematyce prawniczej oraz około prawniczej i który jest regularnie aktualizowany.

Niezależnie więc od tego, czy potrzebuje się kompleksowej i profesjonalnej porady prawnej, czy też szuka się adwokata do reprezentowania przed sądem – Kancelaria Zemanek zawsze zapewnia profesjonalizm, solidność i dyskrecję.