Gdzie w Krakowie można urządzić imprezę integracyjną?

Impreza integracyjna jest bardzo cennym czynnikiem przyczyniającym się do dobrej atmosfery w pracy, a także do lepszego poznania się i być może znalezienia bliskiej duszy. Warto, żeby ten czas mile się kojarzył i aby było to przeżycie, do którego chętnie będzie się wracać po latach.

Dobra restauracja

Niewątpliwie ekskluzywna restauracja jest dobrą opcją, zwłaszcza w tak dużym mieście, jakim jest Kraków. Warto zorientować się, jakie miejsca oferują możliwość organizacji imprezy integracyjnej. Trzeba w tym wypadku przyjrzeć się wystrojowi restauracji, a także ofercie dań. Stół szwedzki oparty o polską, tradycyjną żywność przyciągnie wiele osób, które cenią sobie sycący obiad. Restauracja to jednak także możliwość na dłuższą rozmowę i poznanie towarzyszy z pracy bliżej. Przydatna jest restauracja, która ma w swojej ofercie także miejsce bankietowe, gdzie można po smacznych daniach, udać się także na parkiet.

Wyjście na kręgle

Gry, czy zabawy to także dobra okazja na lepsze zapoznanie się ze sobą oraz zbudowanie relacji pracowniczych. Pomysł na rywalizację między poszczególnymi działami pozwoli na polepszenie pracy w grupie, a także nawiązać dobry kontakt z kimś, kogo do tej pory traktowało się z dystansem. Przy okazji jest to świetna okazja na komfort i wypoczynek, gdyż nie goni nas czas. Warto także, aby zwycięzcy rozgrywek zostali odpowiednio nagrodzeni przez szefa. To spowoduje, że będą oni bardziej chętnie do działania także w pracy.

Strzelnica

Kraków jest również miastem, w którym dla rozrywki można postrzelać. Impreza integracyjna na strzelnicy to podobnie jak kręgielnia możliwość na zacieśnienie więzi między pracownikami. To także okazja, aby poczuć smak rywalizacji sportowej, która będzie bogatym doświadczeniem pod kątem rywalizacji w pracy. Jednocześnie strzelanie to przede wszystkim zabawa, dzięki czemu można podejść do wspomnianych zadań na luzie i starać się zbudować atmosferę. Sprawdź ofertę jednej z najlepszych strzelnic w Krakowie – https://gotoshoot.com/pl/

Wypad do kina

Miejsca kulturalne również dają możliwość na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Koncert, kino, galeria sztuki, muzeum – to również miejsca, gdzie można odpocząć po ciężkich godzinach pracy, ale zarazem doskonała szansa na integrację. Jeżeli dany film spodoba się nie tylko nam, ale i osobie z pracy, jest to okazja do polepszenia swojej współpracy zawodowej, ale także do zawiązania cennej relacji na gruncie prywatnym. To bardzo cenna kwestia mająca wpływ na atmosferę w pracy. Szczególnie ważnym może się to okazać w sytuacji, gdy nie darzyliśmy do tej pory specjalnym szacunkiem osoby, która podziela nasze gusta filmowe.