Bud-Prajs Usługi Budowlane Kraków

Firma “Bud-Prajs” to marka mogąca poszczycić się wieloletnią tradycją w branży budowlano – remontowej. Istnieje na rynku od 1987 roku, co przekłada się na bogate doświadczenie i jakość świadczonych usług. Firma posiada szeroki wachlarz możliwości, dzięki którym sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom. Zatrudnia ludzi rzetelnych i godnych zaufania, którzy przyczynią się do zadowolenia klienta w wykonają swoje zadania jak najlepiej, nawet w najdrobniejszych szczegółach. Przedsiębiorstwo “Bud-Prajs” może poszczycić się estetyką wykonywanych prac, a także zaangażowaniem i odpowiednim podejściem do klienta.

Renowacje i remonty elewacji

Zakres usług jest bardzo szeroki, dzięki czemu jedna firma jest w stanie zrobić wszystko czego interesant potrzebuje. Aby dobrze opisać ofertę należy zacząć od renowacji kamienic i remontów elewacji. To skomplikowane i wielkopowierzchniowe przedsięwzięcia, często wymagające współpracy z konserwatorem zabytków. Nie stanowi to jednak problemu, ponieważ “Bud-Prajs” posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do pracy na takich budynkach. Ponadto każdy obiekt charakteryzuje się innymi zdobieniami, fasadą czy też historią, która przez niego przemawia, przez co wymaga indywidualnego podejścia.

Renowacje elewacji kamienic wymagające nadzoru konserwatora to nie wszystko. Firma odnawia również tradycyjne fasady bloków czy domów jednorodzinnych. W takich przypadkach również dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań klienta. Aby zrobić to jak najlepiej stosujemy wysokiej jakości materiały oraz zabezpieczamy ściany farbami o właściwościach grzybobójczych oraz paro przepuszczalnych.

Hydroizolacja

“Bud-Prajs” ma w swojej ofercie również hydroizolacje ścian fundamentowych, zarówno poziome jak i pionowe, aby ściany fundamentowe nie nasiąkały wodą, a także nie traciły ciepła. Uszczelniamy także piwnice skutecznymi i bezpiecznymi metodami, które wystarczą na długie lata.

Remonty kominów

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie także zadbać o remonty kominów. Ich renowacja jest czasem niezbędna, czy to przy zmianie paliwa, czy tez z powodu złego stanu technicznego, co jest przede wszystkim niebezpieczne. Uszkodzony komin może zagrażać zdrowiu lub nawet życiu mieszkańców domu. Uszczelniamy przewody kominowe rurami ze stali nierdzewnej i Alufolami. W ofercie można znaleźć również przeglądy kominiarskie. “Bud-Prajs” podejmie się także remontów dachów.

Usługi remontowo-budowlane

Poza wyżej wymienionymi usługami, firma świadczy prace remontowo – budowlane w każdej skali. Od remontów pojedynczych pomieszczeń po całe kamienice, od lokali prywatnych po usługowe. Żadne z postawionych zadań nie jest nam straszne. Aby się o tym przekonać można przejść się malowniczymi ulicami Krakowa, by samemu ocenić pracę “Bud-Prajs”. Firma może poszczycić się wieloma inwestycjami na terenie całego miasta, począwszy od renowacji i remontów elewacji, ocieplenia budynków, remontów balkonów, klatek schodowych, lokali mieszkalnych po remonty kominów czy hydroizolacje.

Dane Kontaktowe

Bud-Prajs

Adres: os. Centrum D 2/76 31-932 Kraków

Telefon: +48 695 339 931

NIP: 8390411748

REGON: 356378240

E-mail: [email protected]

https://budprajs.krakow.pl/elewacje/