Biuro rachunkowe Kraków

Kancelaria prawna działa na rynku od 1991 roku. Została założona w Krakowie i na przestrzeni wielu lat działalności, zdobyła duże zaufanie klientów, jeśli chodzi o profesjonalne doradztwo podatkowe. Działamy w stolicy Małopolski oraz jej okolicach. Od początku naszego istnienia postawiliśmy na doświadczoną i zaangażowaną kadrę specjalistów i ekspertów z wielu dziedzin prawa, ekonomii i administracji. Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi, jak również z dużymi firmami oraz przedsiębiorstwami. Mając na uwadze sukces naszych klientów, każde zadanie od osób fizycznych lub prawnych współpracujących z nami wykonujemy z największym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Specjalizujemy się w doradztwie oraz obsłudze podatkowo – rachunkowej. Wykonujemy wiele zadań i prac z tym związanych.

Usługi księgowe dla firm w Krakowie

Doskonale rozumiemy, że nie każdy ma czas, możliwości, lub odpowiednią wiedzę, by móc skutecznie prowadzić wszystkie księgi rachunkowe, rozliczać prawidłowo deklaracje podatkowe, czy prowadzić ewidencję wyposażenia oraz posiadanych środków. Staje się to poważnym problemem zwłaszcza w przypadku dużych przedsiębiorstw. Dlatego, te zadania warto powierzać ekspertom. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję profesjonalnego i rzetelnego wykonania pracy. Nasze biuro rachunkowe to przede wszystkim usługi księgowe. Pomagamy w założeniu ksiąg rachunkowych oraz w opracowaniu planu kont. Nasi specjaliści są gotowi wziąć odpowiedzialność na prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie rejestrów zakupów VAT, jak również sprzedaży produktów. Zajmujemy się również sporządzaniem deklaracji PIT i zeznań CIT. W czasie trwania kontroli ZUS, bądź Urzędu Skarbowego jesteśmy w stanie reprezentować naszego klienta. Proponujemy ponadto każdemu profesjonalne doradztwo podatkowe i prawne. Dodatkowy pakiet usług kierujemy dla współpracujących z nami przedsiębiorstw. W naszych kompetencjach leży wykonywanie dla firmy sprawozdań finansowych – bilansu zysków i strat, dokumentów do Krajowego Rejestru Sądowego, oraz raportów dla celów statystycznych dla Głównego Urzędu Statystycznego. Pomagamy również uporządkować i właściwie kontrolować płace w firmie, w tym celu sporządzamy między innymi listy płac, wnioski oraz rachunki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz cennikiem usług, które są dostępne na naszej stronie www. Możemy również zaoferować prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a także świadczymy przydatne porady podatkowe.

Kontakt

Naszym klientom zapewniamy doświadczoną kadrę oraz prawników i ekonomistów, którzy wykazują się rzetelnością i pracowitością na co dzień. Dzięki temu,możemy zagwarantować, że nasze usługi prawnicze i księgowe spełnią wszystkie oczekiwania naszych klientów. Zależy nam na ich zadowoleniu i satysfakcji ze współpracy z naszą kancelarią. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, na ul. Pod Dębami 1/2. Można odwiedzić nas, jak również skontaktować się telefonicznie, drogą mailową, bądź używając specjalnego formularze kontaktowego, dostępnego na naszej stronie internetowej, w zakładce “Kontakt”.