Agencja reklamowa PSP Studio

Agencja reklamowa PSP Studio działa na polskim rynku od wielu lat. Swoją siedzibę ma ona w Krakowie, na ulicy Fiołkowej 7. Zainteresowani rozpoczęciem współpracy klienci mogą zadzwonić pod numer telefonu +48 725 552 577, aby uzgodnić wszelkie szczegóły.

Czym zajmuje się agencja?

Pracownicy agencji zajmują się realizowaniem usług poligraficzno-reklamowych, rozbudowanych na bardzo szeroką skalę. Zainteresowani klienci mogą zdecydować się na tworzenie różnorodnych reklam, w tym:

  • tablic reklamowych
  • banerów reklamowych
  • reklam świetlnych
  • nadruków na odzieży i kaskach

Agencja oferuje swoim klientom możliwość skorzystania nie tylko z druku cyfrowego, ale zdecydować można się też na nowoczesny druk offsetowy. Oczywiście w grę wchodzi także druk wielkoformatowy, a nawet sitodruk, w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. Dodatkowo można również zamówić usługę polegającą na oklejaniu witryn sklepowych wybraną przez klienta reklamą, tak aby była ona doskonale zauważalna przez wszystkich klientów.

Atuty firmowe

Do największych atutów agencji reklamowych należą na pewno takie cechy jak:

  • wysoka jakość realizowanych usług
  • terminowe realizowanie zamówień
  • doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników
  • szybka dostawa zamówionej reklamy lub druku
  • przystępne ceny
  • rzetelne podejście do zamówienia

Jak widać warto zdecydować się na skorzystanie z takich usług poligraficzno-reklamowych, ponieważ w ten sposób można bez problemów wypromować na rynku nie tylko własną firmę, ale też osobę, jeśli ktoś uzna taki krok za słuszny. Agencja zapewnia możliwość nawiązania krótkotrwałej współpracy, ale też takiej, która potrwa przez długi czas. Wszystko zależne jest od preferencji klientów, a szczegóły dogadywane są na indywidualnych spotkaniach z klientami.

Kontakt z agencją reklamową

Klienci mogą skontaktować się z agencją reklamową Pixel-Projekt na wiele sposobów. W sytuacji, gdy chodzi o informacje o ofertach firmowych oraz o cenach związanych z zamówieniem poszczególnych usług należy kontaktować się na adres mailowy [email protected]. Agencja działa od poniedziałku do piątku, w dogodnych dla klienta godzinach, ponieważ jest ona czynna w godzinach od 09:00 do 17:00. Możliwe jest także udanie się do siedziby agencji w sobotę – od 10:00 do 14:00. Pracownicy agencji profesjonalnie podejdą do każdego zamówienia, dzięki czemu istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo tego, że współpraca z klientem zostanie nawiązana.

Dane firmy

Sebastian Rzepka PSP STUDIO

Adres: ul. Fiołkowej 7, 31-457 Kraków

NIP: 6792675738

REGON: 122534773

Telefon: +48 725 552 577

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia: Pn – Pt –  09:00 do 17:00, Sb – 10:00 do 14:00

pspstudio.pl/druk-na-pcv/